“Visegard.pl Academy” to cykl szkoleń online adresowanych do młodych ludzi z krajów Grupy Wyszehradzkiej i Europy Wschodniej (studenci I, II i III roku kierunków – politologia, stosunki międzynarodowe, socjologia, ekonomia) i licealistów.

Chcemy aby zajęcia dały podstawową wiedzę związaną z problematyką regionu. Przewidujemy warsztaty w dziedzinach: Społeczeństwo, Dyplomacja i Bezpieczeństwo. Zapisy video zajęć dostępne będą na stałe na naszej stronie Visegrad.pl.

Zajęcia poprowadzą eksperci, reprezentujący różne dziedziny wiedzy i działalności publicznej.
Dzięki interdyscyplinarnej formule i atrakcyjnemu zakresowi tematycznemu Visegrad.pl Academy oferuje angażującą naukę dla wskazanej przez nas grupy wiekowej.

Omawiając te najtrudniejsze tematy z kolegami, a także z ambasadorami, ministrami, przedstawicielami Unii Europejskiej i ekspertami, uczestnicy mają niezrównaną okazję do szerszego spojrzenia na poruszane problemy oraz zrozumienia punktu widzenia i motywacji partnerów.  W ramach szkoły odbędzie się 10 zajęć. Każdy kto weźmie udział we wszystkich wykładach będzie mógł uzyskać certyfikat odbycia kursu.

Zapisz się!

Wybierz
Dziękujemy za zgłoszenie - będziemy w kontakcie!
Ups... coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.